Kacprzyk został zwolniony ze Szpitala Południowego, zwrócił pieniądze i zrezygnował z funkcji radnego. Nowe fakty w sprawie
Warszawski Szpital Południowy w środę rozwiązał umowę z lekarzem Dawidem Kacprzykiem w związku z wykrytymi nieprawidłowościami w jego działaniach. Urząd Miasta Warszawa przekazał, że lekarz zwrócił na konto szpitala pół miliona złotych. Dodatkowo mężczyzna zrezygnował z funkcji radnego dzielnicy Ursus.