Kacprzyk został zwolniony ze Szpitala Południowego, zwrócił pieniądze i zrezygnował z funkcji radnego. Nowe fakty w sprawie

・ 2 min czytania

Źródło: ursus.um.warszawa.pl
Źródło: ursus.um.warszawa.pl

Warszawski Szpital Południowy w środę rozwiązał umowę z lekarzem Dawidem Kacprzykiem w związku z wykrytymi nieprawidłowościami w jego działaniach. Urząd Miasta Warszawa przekazał, że lekarz zwrócił na konto szpitala pół miliona złotych. Dodatkowo mężczyzna zrezygnował z funkcji radnego dzielnicy Ursus.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!