W prywatnej bytomskiej kopalni Eko-Plus w środę po południu doszło do silnego wstrząsu. W momencie incydentu w zagrożonym rejonie 650 metrów pod ziemią znajdowało się dziewięciu górników. Dwóch doznało obrażeń, a jeden w wieku około 40 lat zmarł.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!