Wstrząs w bytomskiej kopalni. Jeden górnik nie żyje

・ 1 min czytania

juv / Pexels
juv / Pexels

W prywatnej bytomskiej kopalni Eko-Plus w środę po południu doszło do silnego wstrząsu. W momencie incydentu w zagrożonym rejonie 650 metrów pod ziemią znajdowało się dziewięciu górników. Dwóch doznało obrażeń, a jeden w wieku około 40 lat zmarł.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!