Radom: Przy szpitalu powstała całodobowa straż miejska. Powodem bezpieczeństwo pacjentów

・ 1 min czytania

Źródło: Facebook
Źródło: Facebook

Przy SOR-ze jednego z radomskich szpitali powstał stały, całodobowy posterunek straży miejskiej. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce - ma ono na celu poprawę bezpieczeństwa pacjentów, personelu i mienia placówki.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!