Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała w poniedziałek o wszczęciu dwóch śledztw związanych ze stołecznym Szpitalem Południowym, a prezydent miasta Rafał Trzaskowski potwierdził oficjalne zatwierdzenie nowej rady nadzorczej placówki.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!