We Wrocławiu trwa Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind

・ 1 min czytania

Źródło: Facebook
Źródło: Facebook

22 czerwca we Wrocławiu ruszył trzydniowy, międzynarodowy Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind. Celem imprezy jest m.in. promowanie psychologii i obalanie mitów. Zaplanowano obecność kilkuset mówców, a pierwszego dnia miał miejsce koncert.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!