W związku z falami ekstremalnych upałów spółka PKP Intercity wprowadziła wyjątkowe ułatwienia dla pasażerów. Osoby, które planowały podróż w dniach od 25 do 30 czerwca, mogą bezkosztowo zrezygnować z przejazdu i odzyskać pełną kwotę za zakupione bilety.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!