Narodowy Instytut Onkologii zakończył inwestycję. W Gliwicach powstał nowy Oddział Terapii Izotopowej Zakładu Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej. Jest to jeden z największych tego typu ośrodków w Polsce. Obiekt ma przysłużyć się rozwojowi teranostyki, zwiększyć dostęp pacjentów do zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia nowotworów z wykorzystaniem radioizotopów, a także poprawić warunki pobytu pacjentów i pracy personelu.
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!