W Gdańsku zakończyła się Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy. Podsumowanie drugiego dnia wydarzenia
・ 2 min czytania
Zakończył się drugi, a zarazem ostatni dzień tegorocznej Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy. Jak poinformowała wiceminister aktywów państwowych Eliza Zeidler, w ciągu wydarzenia podpisano łącznie prawie 200 umów, porozumień i listów intencyjnych, a wzięło w nim udział około 7,5 tys. osób oraz delegacje z kilkudziesięciu państw i organizacji międzynarodowych.
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!