W Gdańsku trwa Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy. Podsumowanie pierwszego dnia wydarzenia
・ 2 min czytania
W Gdańsku rozpoczęła się w czwartek dwudniowa Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy. Celem spotkania jest wzmocnienie międzynarodowego wsparcia dla odbudowy tego kraju. Pierwszego dnia odbyły się panele dyskusyjne oraz podpisano kluczowe dokumenty, z kolei na ulicach miasta miały miejsce dwie manifestacje. W wydarzeniu nie uczestniczą prezydenci Polski i Ukrainy.
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!