Trwa śledztwo w sprawie podrobienia 20 kart zgonu w Szpitalu Południowym

・ 1 min czytania

Źródło: Pexels
Źródło: Pexels

Rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej prok. Piotr Antoni Skiba poinformował, że Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów prowadzi śledztwo w sprawie podrobienia kart zgonu 20 osób w prosektorium Szpitala Południowego. Postępowanie nie dotyczy SOR-u, ale prosektorium placówki.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!