Seul zarzucił Korei Północnej naruszenie porozumienia. Chodzi o budowę ogrodzenia granicznego
・ 1 min czytania
Wojsko Korei Południowej potępiło rozbudowę instalacji wojskowych przez Północ wzdłuż granicy oddzielającej państwa, określając to działanie jako naruszenie porozumienia o zawieszeniu broni z 1953 roku. Dowództwo Organizacji Narodów Zjednoczonych, które nadzoruje rozejm, zakomunikowało, że działania Północy nie stanowią jednoznacznego naruszenia układu.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!