Péter Magyar zapowiedział walkę z „marionetkami” Orbána

・ 2 min czytania

Źródło: Ludovic Marin/Reuters /Forum
Źródło: Ludovic Marin/Reuters /Forum

We wpisie na platformie X premier Węgier zapowiedział, że do życia zostanie powołane Krajowe Biuro Odzyskiwania i Ochrony Mienia, którego zadaniem będzie sprawdzenie „podejrzanych” transakcji ludzi powiązanych z partią Fidesz.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!