Parlamentarzyści z Polski i Ukrainy prowadzili rozmowy w Gdańsku

・ 2 min czytania

Źródło: sejm.gov.pl
Źródło: sejm.gov.pl

W gdańskim ratuszu odbyła się 15. sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. W przeddzień Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy parlamentarzyści rozmawiali na temat stosunków polsko-ukraińskich w kontekście historycznym, integracji europejskiej, przyszłej rekonstrukcji kraju oraz bezpieczeństwa.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!