Parlamentarzyści z Polski i Ukrainy prowadzili rozmowy w Gdańsku
・ 2 min czytania
W gdańskim ratuszu odbyła się 15. sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. W przeddzień Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy parlamentarzyści rozmawiali na temat stosunków polsko-ukraińskich w kontekście historycznym, integracji europejskiej, przyszłej rekonstrukcji kraju oraz bezpieczeństwa.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!