Odbył się wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego. Mężczyznę przesłuchała prokuratura

・ 3 min czytania

We wtorek 23 czerwca w wywiadzie na Kanale Zero wystąpił były ordynator chirurgii w Szpitalu Południowym dr Emil Jędrzejewski. W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim opisał nieprawidłowości, jakie miały mieć miejsce w placówce. O sytuacji na SOR-ze zarządzanym przez Dawida Kacprzyka mówił: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Do treści wywiadu odniósł się Rafał Trzaskowski, a minister sprawiedliwości zorganizował w tej sprawie konferencję. Doktora Jędrzejewskiego przesłuchała we wtorek prokuratura.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!