Nowa metoda oszustów – pracownik banku połączył z policjantem
・ 1 min czytania
Przestępcy zmodyfikowali znaną metodę oszustwa na „pracownika banku”, który teraz łączy ofiarę z policjantem. Ofiarą procederu padł 33-letni mieszkaniec Zabrza, który stracił około 55 tysięcy złotych. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w rozmowie z nieznajomymi.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!