Do Polski wracają cenne dobra kultury i zabytki zrabowane z terenu kraju w okresie II wojny światowej. Oficjalne przekazanie obiektów odbyło się w Berlinie z udziałem wiceminister kultury Marty Cienkowskiej. Zwrot jest efektem działań restytucyjnych prowadzonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy ze stroną niemiecką.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!