Magdalena Sobkowiak-Czarnecka nową wiceminister Obrony Narodowej
・ 2 min czytania
Premier Donald Tusk powołał Magdalenę Sobkowiak-Czarnecką na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Dotychczas wiceminister była pełnomocniczką rządu do spraw programu SAFE – odpowiadała za wdrażanie programu i reprezentowała Polskę w Unii Europejskiej.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!