Epidemia Eboli przyspiesza. Nie żyje już 17 medyków

・ 2 min czytania

Źródło: Gradel Muyisa Mumbere / Reuters / Forum
Źródło: Gradel Muyisa Mumbere / Reuters / Forum

W wyniku zakażenia wirusem Ebola zmarło 17 spośród 75 chorujących pracowników służby zdrowia działających w Demokratycznej Republice Konga. Dr Marie Rosaline Belizaire z Biura Regionalnego WHO w Afryce potwierdziła, że transmisja wirusa „przyspiesza”.

Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium

Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!