Argentyna: Skradziono materiał radioaktywny. Ogłoszono ogólnokrajowy alarm
・ 1 min czytania
Z laboratorium instytutu medycznego w argentyńskim Rosario, położonym około 300 kilometrów od Buenos Aires, skradziono promieniotwórczy cez-137. Władze ogłosiły ogólnokrajowy alarm i uruchomiły specjalny protokół interwencji w sprawach kryzysów nuklearnych.
Korzystasz z wersji darmowej aplikacji
To darmowa wersja z podstawowymi funkcjami. Przejdź na Premium, by zyskać pełny dostęp i więcej możliwości.
Pełna treść z kontem Premium
Dzięki subskrypcji premium masz pełny dostęp do wszystkich artykułów!